menu.svg

23.-24. 9. 2017

Raspenava

Poděkování

Milí orienťáci,
závodní víkend je za námi a nastává čas rekapitulace, rekonvalescence a především děkování. Ale kde začít, když je tolik lidí, kterým bych rád poděkoval?

Chtěl bych poděkovat Vám, závodníkům, za to, že jste přispěli k bezproblémovému průběhu závodů, že jste respektovali pravidla, že jste po sobě vzorně uklidili a třídili odpad, že jste nám pomohli s likvidací zásob v našich cateringových stanech. Děkuji za Vaše kladné ohlasy i za ty kritické, které nám pomohou být příště lepší.

Chtěl bych poděkovat všem partnerům a sponzorům, klubovým i svazovým. A když už jsme u toho svazu, rád bych poděkoval Jirkovi Šubrtovi za zodpovězení všech všetečných dotazů, pomoc s organizací televizního záznamu a dopingové kontroly, uklidňování našich napnutých nervů, a Radanovi Kamenickému za předání medailí těm nejlepším.

Chtěl bych poděkovat „externím“ pomocníkům. Skvělým komentátorům Marku Vobrovi a Matěji Klusáčkovi za dynamické moderování, IOF adviserovi Adamu Chromému za jeho rady a postřehy k WRE, Vráťovi Lamačovi za pomoc s tvorbou startovek a výsledků, Honzům Pickovi a Kočíbovi prostě za pomoc, ajťákovi Lukáši Novákovi a Jirkovi Hruškovi za Racom.

A rozhodně bych chtěl poděkovat členům a přátelům OK Chrastava, kteří se podíleli na tom, že to byl hezký víkend. I přes to počasí. Byla to skvělá týmová práce. Je jasné, že někdo se na organizaci podílel více, někdo méně, ale každé kolečko bylo důležité a nakonec do sebe všechna ta kolečka dokonale zapadla.

Snad se Vám u nás líbilo a někdy příště ahoj!

Vojta Vokál, OK Chrastava, 26.9.2017
Ředitel Mistrovství a veteraniády ČR na klasické trati 2017

(verze pdf)

 

Partneři a sponzoři

 

 

 

 

Partneři a sponzoři